Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 20:24
Rocket League na Nintendo Switch w listopadzie. Znamy cenę
721V

Rocket League na Nintendo Switch w listopadzie. Znamy cenę

Psyonix w końcu zakończyło najważniejsze prace nad kolejną wersją Rocket League. Tytuł trafi do kolejnych graczy już w przyszłym miesiącu i z tej okazji poznaliśmy ostateczne konkrety. Autorzy pozwalają nawet spojrzeć na grę.

Rocket League to jeden z największych hitów 2015 roku. Tytuł wciąż cieszy się sporą popularnością i właśnie z tego powodu posiadacze Nintendo Switchów z wielką radością powitali wiadomość o przeniesieniu gry na sprzęt Nintendo.

Psyonix każdego dnia pyta Sony o rozgrywkę cross-platformową, ale Japończycy stale odmawiają

14 listopada odbędzie się premiera Rocket League na Nintendo Switch. Tytuł został wyceniony na 19,99 dolarów, więc gracze mogą oczekiwać ceny na poziomie 72 zł – klienci w tej cenie otrzymają podstawkę z ekskluzywną, kosmetyczną zawartością. Pod tą tajemniczą nazwą kryją się między innymi zaprezentowane powyżej samochody, które będą dostępne wyłącznie na urządzeniu Nintendo.

Warto tutaj przypomnieć, że Psyonix obiecało cross-platformową rozgrywkę, dzięki której na jednym serwerze zobaczymy samochody z Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputerów osobistych – do zabawy nie dołączą posiadacze PlayStation 4, ponieważ Sony nie jest zainteresowane takimi przyjemnościami.

Poniżej możecie spojrzeć na krótką prezentację gry oraz samego studia. Rocket League na Nintendo Switch zaoferuje oczywiście zmagania na podzielonym ekranie, a tytuł skorzysta ze wszystkich atutów platformy Big N.

Tagi: cena data premiery gameplay Psyonix Rocket League

Nie przegap