Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 14:00
Star Wars: Battlefront II w złocie. Szykujcie blastery na wielkie strzelanie
540V

Star Wars: Battlefront II w złocie. Szykujcie blastery na wielkie strzelanie

DICE zakończyło dwuletni proces przygotowania Star Wars: Battlefront II. Twórcy są gotowi na premierę, więc zapraszają graczy do ostatecznego odliczania. Studio może teraz planować dalsze działania.

W 2015 roku odbyła się premiera Star Wars: Battlefront. Tytuł odniósł spory sukces, więc deweloperzy z miejsca dostali zielone światło na stworzenie kontynuacji. Po dwuletnim procesie przygotowania produkcji, gra jest gotowa do prezentacji graczom.

Star Wars od Visceral Games nigdy nie mogło odnieść sukcesu. Gra spisana na straty od samego początku

Star Wars: Battlefront II zapowiada się na świetne rozwinięcie koncepcji poprzednika. Autorzy przygotowali znacznie więcej bohaterów, map, trybów, a w dodatku zaoferują zainteresowanym historię. Ten ostatni element jest przygotowywany przez zespół EA Motive.

Nad tytułem pracowało również Criterion Games, czyli zespół znany z między innymi serii Burnout, który otrzymał zadanie ożywienia statków kosmicznych – to ten zespół stworzył zmagania w przestrzeni kosmicznej. Wspominam o tym nie bez powodu, bo to właśnie autorzy Need for Speed: Most Wanted potwierdzili zakończenie prac nad Star Wars: Battlefront II.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy wyczekujących na debiut – możecie szykować się na wielką premierę, która odbędzie się już w połowie przyszłego miesiąca.

DICE może teraz rozpocząć prace nad wykreowaniem przyszłych dodatków, które otrzymają za darmo wszyscy gracze. Autorzy wcześniej potwierdzili, że Przepustka Sezonowa będzie w Star Wars: Battlefront II bezpłatna.

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap