Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 15:42
Paris Games Week konferencja Sony. Oglądajcie z nami wielkie show
3106V

Paris Games Week konferencja Sony. Oglądajcie z nami wielkie show

Już dzisiaj odbędzie się wielka konferencja Sony na Paris Games Week. Japończycy przyjeżdżają do Francji z wielkimi tytułami, wśród których pojawią się nigdy niezapowiedziane perełki na PlayStation 4 i PlayStation VR. Jesteście zainteresowani show? Oglądajcie z nami!

Sony od kilku tygodni zapowiadało to wydarzenie. Nie bez powodu na miejscu pojawili się dziennikarze z całego świata, którzy mają zobaczyć prezentację wielkich tytułów. We Francji znajduje się nasz dziennikarz – Rozbo – więc możecie liczyć na gorące informacje z samego Paryża.

Sony na Paris Games Week pokaże „spektakularne nowe gry”! Firma chce odwrócić uwagę od Xbox One X?

Możemy mieć nadzieję, że Sony faktycznie nie zamierza zmarnować okazji i już dzisiaj zobaczymy prezentację przynajmniej kilku mocnych i ciekawych tytułów, które zadebiutują na PlayStation 4 w przyszłym roku.

Bloodborne 2, tajemnicza produkcja Sucker Punch, a może świeże mięsko od japońskiego oddziału Sony? Wszystko jest tak naprawdę możliwe, jednak Sony nie bez powodu zapowiadało „spektakularne nowe gry”, więc może faktycznie tym razem francuska impreza przyniesie grube konkrety? Sporo mówi się również o dacie premiery Detroit: Become Human – jak wiadomo jest to tytuł francuskiego Quantic Dream.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak przez 60 minut będziemy oglądać pre-show, na którym zobaczymy 21 tytułów (w tym 7 nowych gier na PlayStation 4 i PlayStation VR), a następnie o godzinie 17:00 rozpocznie się faktyczna impreza.

W tym miejscu zobaczymy całe wydarzenie, a na PPE znajdziecie wszystkie informacje.

Tagi: konferencja konferencja prasowa paris games week playstation 4 sony