Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.10.2017 14:05
Final Fantasy XV. W opowieści Ignisa powróci kolejny legendarny kompozytor!
474V

Final Fantasy XV. W opowieści Ignisa powróci kolejny legendarny kompozytor!

Final Fantasy XV ma bez wątpienia fantastyczną ścieżkę dźwiękową, której to bogactwo, złożoność, symbolika i dynamika stoją na godnym dla serii rewelacyjnym poziomie. Teraz Square Enix daje odpocząć Shimomura-san i zaprasza do DLC starych wyjadaczy.

Zgodnie z planem Kwadratowych w każdym kolejnym dodatku do Final Fantasy XV pojawia się inny zasłużony już w branży kompozytor. Opowieść Gladio wzbogacił nam Keiichi Okabe z Nier: Automata, przygody Prompto dopieścił znany z Final Fantasy XI Naohi Mizuta, zaś rozgrywka wieloosobowa zostanie okraszona fenomenalnymi melodiami legendarnego Nobuo Uematsu.

Już za kilka dni przyjdzie w końcu pora na to, abyśmy poznali kolejnego weterana, którego ujrzymy w roli kompozytora muzyki do epizodu poświęconego Ignisowi. Fani obstawiają, że będzie to Yasunori Mitsuda znany z cyklu Chrono.

Przy zapowiedzi dodatku kilka miesięcy celowo unikano umuzycznienia zwiastuna, gdyż to by zdradziło całą szykowaną niespodziankę, lecz jeśli jesteście w stanie po tych kilku nutach wysnuć jakieś wnioski, z chęcią o nich poczytamy. 

Tagi:

Nie przegap