Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.10.2017 10:00
Friday the 13th: The Game. Gracze już niedługo dostaną paranoi
1680V

Friday the 13th: The Game. Gracze już niedługo dostaną paranoi

Tegoroczny piątek 13-stego nie był zbytnio pechowy, dlatego też wirtualny Friday the 13th: The Game musi zrobić całą zaległą robotę. Aby doprowadzić nas do odpowiedniego poziomu strachu, już niedługo doprowadzi nas do paranoi.

Nowe, makabryczne przygody Jasona i jego ofiar zadebiutowały kilka długich miesięcy temu, lecz gra wciąż utrzymuje wysoki stopień zainteresowania wśród swojej growej społeczności. Aby nieco zachęcić do powrotu tych, którzy zdążyli uciec zamaskowanemu oprawcy, bądź jako on przeszli na tymczasową emeryturę, deweloperzy serwują nowy tryb rozgrywki.

Friday the 13th: The Game w Encyklopedii PPE

Tak zwana "Paranoia" trafi do Friday the 13th: The Game już niebawem, lecz jest zapowiadana niezwykle tajemniczo. Jedyne co mówi nam o jej przybyciu to prawdziwie paranoidalny zwiastun, którego nie sposób zrozumieć. Według plotek zabawa w nowym trybie ma polegać na tym, iż każdy gracz przybiera formę ofiar, a wszyscy uczestnicy "polowania" na własną rękę muszą odkryć, który z nich jest mordercą i po cichu planuje zagładę swoich nowych "przyjaciół".

Friday the 13th: The Game - Paranoia

Tagi: aktualizacja dlc friday the 13th: the game Gun Media tryb rozgrywki

Nie przegap