Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 20:06
Call of Duty: WWII u graczy. Uważajcie na spoilery
1974V

Call of Duty: WWII u graczy. Uważajcie na spoilery

Kilka minut temu natknąłem się na post „uważajcie na spoilery z Call of Duty: WWII” i na początku odrobinę się zdziwiłem, ale w sumie… Nawet takie historie można zepsuć niepożądana informacją, a takie wkrótce trafią do Sieci.

Trudno oczywiście porównywać spoiler z Call of Duty: WWII, The Last of Us, czy też takiego Heavy Rain, ale mimo wszystko niektórzy gracze nie lubią, gdy wpadają na „smaczki”, które zdecydowanie lepiej poznać z padem w łapie.

Recenzja Call of Duty: WWII

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ niektórzy gracze już dorwali się do płytek z Call of Duty: WWII. Pierwszy wyciek został potwierdzony na Bliskim Wschodzie – gracze chwalą się pudełkami, więc możemy oczekiwać konkretów dotyczących historii.

Trudno liczyć na szczegóły trybu sieciowego, ale ostateczna liczba map oraz trybów? Brzmi kusząco. Na pewno wkrótce powinny pojawić się informacje dotyczące kampanii… I tutaj trzeba uważać, bo chociaż długość wydarzeń interesuje wielu, to jednak z takimi przyjemnościami mogą wiązać się bardziej przykre detale.

Z tego powodu omijajcie (jeśli nie lubicie spoilerów) lub pakujcie się na wielkie fora (jeśli nie macie z tym problemu), bo jedno jest pewne – nadciągają konkrety o Call of Duty: WWII.

Call of Duty WWII Wyciek

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games

Nie przegap