Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 19:02
Assassin’s Creed: Origins z serią poradników. Ubisoft uczy podstaw rozgrywki
652V

Assassin’s Creed: Origins z serią poradników. Ubisoft uczy podstaw rozgrywki

Francuska korporacja zdecydowała się mocno rozbudować wiele elementów z Assassin’s Creed i z tego powodu gracze mogą zapoznać się z serią materiałów. Twórcy tłumaczą podstawy i pomagają odnaleźć się w wielkim Egipcie.

Pewnie wielu naszych czytelników spędzi najbliższy weekend na wycieczce w Egipcie, jednak jeśli wciąż czekacie na pobranie łatki premierowej lub na dowóz pizzy, to możecie zapoznać się z materiałami, które przygotowują do rozgrywki.

Assassin's Creed: Origins - recenzja gry. Asasyn chce zostać... Wiedźminem

Nie jestem fanem takich filmów, ale w dzisiejszych czasach gracze sięgają po różne „wspomagacze”, więc pewnie znajdą się chętni na takie poradniki. Osobiście jeszcze nigdy nie sięgałem po podobną „lekturę”, jednak Ubisoft zdecydował się pokazać:

  • Walkę
  • Skradanie się
  • Eksplorację
  • Tworzenie przedmiotów i rozwój bohatera

Szczerze mówiąc odnoszę wrażenie, że zaprezentowane fragmenty rozgrywki bardziej nadają się do przekonania graczy, którzy wciąż nie są pewni, czy warto sięgnąć po Assassin’s Creed: Origins – w końcu Ubisoft w przystępny sposób pokazuje wykreowane nowości.

Najciekawiej z tego zestawu wygląda walka, która została znacząco ulepszona i podobno jest w końcu wymagająca – koniec z ubijaniem hord przeciwników jednym przyciskiem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin’s Creed: Origins gameplay Ubisoft

Nie przegap