Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 17:54
Paris Games Week ze sporym zestawem gier od Sony. Firma zdradza wstępne informacje
1585V

Paris Games Week ze sporym zestawem gier od Sony. Firma zdradza wstępne informacje

Świetną wiadomością podzieliło się Sony, które postanowiło podgrzać atmosferę przed zbliżającym się Paris Games Week. Firma zamierza pokazać na konferencji wiele produkcji, więc gracze mogą szykować się na tonę przyjemności.

Sony nie zdecydowało się na przygotowanie konferencji na ostatnim gamescomie, ponieważ firma ponownie chce przedstawić swoje smakołyki w Paryżu. Japończycy na początku miesiąca potwierdzili „spektakularne nowe gry”, a teraz otrzymaliśmy kolejne szczegóły.

Sony na Paris Games Week pokaże „spektakularne nowe gry”! Firma chce odwrócić uwagę od Xbox One X?

Japończycy zdecydowali się zaskoczyć, ponieważ już dzisiaj otrzymaliśmy konkretne liczby dotyczące Paris Games Week – na imprezie zobaczymy między innymi aż 7 nowych gier na PlayStation 4 i PlayStation VR. To wszystko będzie częścią pre-showu, podczas którego zobaczymy 21 tytułów.

Czego możemy się spodziewać? Data premiery Detroit: Become Human wydaje się idealnym momentem. Francja to kraj Quantic Dream, a nie możemy zapomnieć, że tytuł ma trafić na rynek w pierwszych miesiącach 2018 roku. Możliwe, że Japończycy nie odmówią sobie przyjemności z pokazania takiego mięska jak Days Gone, Spider-Man, czy God of War – jak wiadomo wszystkie gry mają trafić do klientów w przyszłym roku.

Trudno wróżyć z fusów, ale może wśród tych tajemniczych gier znajduje się kontynuacja Bloodborne? Oby! Na zakończenie przypomnę – konferencja Sony odbędzie się już 30 października, czyli w najbliższy poniedziałek, a ze wszystkimi przyjemnościami zapoznacie się na naszym portalu.

Konferencja Sony została zaplanowana na 17:00, jednak już o 16:00 rozpocznie się pre-show, na który również zapraszamy.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/27/this-monday-paris-games-week-2017-brings-a-new-playstation-media-showcase/

Tagi: paris games week pgw playstation 4 playstation 4 pro Sony

Nie przegap