Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 14:00
Dying Light świętuje Halloween. Na serwerach pojawi się „Niezwykły Super-Crane”
1135V

Dying Light świętuje Halloween. Na serwerach pojawi się „Niezwykły Super-Crane”

Techland potrafi się bawić. Firma właśnie zapowiedziała sieciowe wydarzenie na serwerach Dying Light, które powinno zainteresować wielu fanów produkcji. Autorzy łączą przyjemności z premierą darmowego dodatku.

Dying Light to największy sukces rodzimego Techlandu. Produkcja zadebiutowała w styczniu 2015 roku, jednak po serwerach wciąż biegają hordy graczy, więc autorzy zdecydowali się wspierać tytuł i przygotować serię bezpłatnych dodatków.

Dying Light oddaje hołd twórczości George’a A. Romero

Techland ponownie nie zapomina o Halloween. Twórcy właśnie rozpoczęli wydarzenie zatytułowane „Super-Crane”, podczas którego bohater będzie mógł korzystać z usprawnionej linki z hakiem – wydłużono zasięg oraz zlikwidowano zużywanie się gadżetu.

Gracze w tej sytuacji mogą niczym Człowiek Pająk przemieszczać się pomiędzy budynkami, a w dodatku protagonista otrzymał możliwość przyciągania do siebie wrogów. Brzmi ciekawie? Twórcy zapraszają nawet sympatyków na nowe cele społeczności:

„W czasie Halloween celem społeczności będzie zabicie poprzez ściągnięcie z wysokości łącznie 10 milionów wrogów, a nagrodami – zestawy Bounty Skin Pack. Przewidziano też cel indywidualny – każdy, kto złapie 5 tysięcy przeciwników za pomocą zyskującej nową funkcje linki, otrzyma dodatkowo złotą broń.”

Niektórzy mogą dodatkowo zainteresować się zniżką na Dying Light – tytuł kupicie w lepszej cenie w sieciowych sklepach, a na platformie Gemly obniżka wynosi nawet 60%. Zamawiając produkcję w sklepie Techlandu zgarniecie ekskluzywną zawartość:

„Utrzymany w klimacie Halloween "Koszmarny Zestaw" zawiera ekskluzywną skórkę na shotguna "Zardzewiały kręgosłup", broń w postaci trującego sierpa oraz przedmiot niespodziankę, który ujawniony zostanie niebawem.”

Techland zachęca wszystkich graczy do dzielenia się fragmentami swojej rozgrywki w naszych mediach społecznościowych – najlepsze trafią do specjalnego klipu.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: dlc Dying Light Techland trailer zwiastun

Nie przegap