Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 13:30
Star Wars: Battlefront II z Piotrem Adamczykiem. Znany aktor wcieli się w łowcę nagród
682V

Star Wars: Battlefront II z Piotrem Adamczykiem. Znany aktor wcieli się w łowcę nagród

Poznaliśmy kolejnego aktora, którego usłyszymy w nadchodzącym Star Wars: Battlefront II. Electronic Arts Polska zdecydowało się zatrudnić Piotra Adamczyka i dzisiaj możemy przesłuchać próbkę jego możliwości.

Electronic Arts Polska małymi krokami zapełnia zestaw aktorów, których usłyszymy podczas rozgrywki w  Star Wars: Battlefront II. Wydawca zdecydował się na pełną lokalizację, więc w trakcie historii oraz podczas zmagań sieciowych usłyszymy polskie głosy.

Star Wars: Battlefront II z Piotrem Adamczykiem. Znany aktor wcieli się w łowcę nagród

Piotr Adamczyk to 45-letni aktor, którego możecie kojarzyć z wielu polskich komedii, ale przede wszystkim z roli Karola Wojtyły. W 2017 roku pojawił się na planie między innymi „List do M. 3”, „I’m”, „Dywizjon 303”, czy też „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Co ciekawe, przy tak bogatej filmografii, głos Adamczyka trafił wyłącznie do jednej gry – Auta z 2006 roku, w których wcielił się w Zygzaka McQueena.

W Star Wars: Battlefront II Adamczyk zaprezentuje łowcę nagród – Bosska! Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że postać odegra znaczącą rolę w całej przygodzie i pewnie usłyszymy go nie tylko w trakcie biegania po mapach zmagań sieciowych.

Wcześniej Electronic Arts Polska przedstawiło Leię Organę oraz Dartha Vadera – firma wyraźnie nie oszczędza podczas wyboru znanych twarzy, jednak pewnie dopiero w połowie listopada otrzymamy odpowiedź, czy aktorzy udźwignęli wymagające role.

Jak oceniacie próbkę głosuy Adamczyka?

Tagi:

Nie przegap