Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.10.2017 10:12
Call of Duty: WWII. Preload na PC. Dużo poprawek względem bety. Darmowy dynamiczny motyw dla PS4
1459V

Call of Duty: WWII. Preload na PC. Dużo poprawek względem bety. Darmowy dynamiczny motyw dla PS4

Sledgehammer Games ma świetne wieści dla fanów strzelanin, preferujących rozgrywkę na PC. Z miłego akcentu związanego z Call of Duty: WWII mogą się również cieszyć posiadacze PS4.

Zacznijmy od wątku pecetowego. Sledgehammer Games poinformowało graczy, że już dzisiaj na Steam ruszy opcja wykonania preloadu Call of Duty: WWII. Deweloperzy nie ujawnili niestety dokładnej godziny, kiedy wystartuje preload.

Recenzja Call of Duty: WWII

Sledgehammer Games podziękowało też wszystkim pecetowcom za rozgrywkę w becie gry. Zespół obiecuje, że naniósł odpowiednie poprawki, tak by zapewnić zoptymalizowany kod na premierę pecetowej wersji Call of Duty: WWII.

Gra doczeka się kilka kluczowych poprawek na PC względem bety:

System anty-cheat. W trakcie bety nie korzystaliśmy z pełnego procesu weryfikacji i zwalczania cheatów i hackowania. Wzmocniliśmy te systemy, które będą już w pełni gotowe na premierę gry. Zaczniemy aktywnie banować graczy od dnia pierwszego.

Wydajność - od wprowadzenia Bety poprawiamy ustawienia i optymalizację gry, tak by lepiej dopasować się do różnych konfiguracji sprzętowych. Znacznie zwiększyliśmy też dostępne opcje wideo.

Opcja FOV - zwiększyliśmy rozpiętość suwaka pola widzenia, tak by lepiej dopasować się do różnych proporcji ekranu (również do 21:9, 16:10 i 4:3).

Dodatkowe opcje. Oprócz wsparcia wielu monitorów w jednej sesji zapewnimy też obsługę HDR od dnia premierowego i pozwolimy na zbieranie Steam Trading Cards.

Oprócz tego zapewniamy na PC wsparcie dla natywnej rozdzielczości 4K a także dla framerate'u aż do 250 fps. Wyłączyliśmy również wspomaganie celowania (Aim Assist) na premierę PC.

Poniżej finalne wymagania sprzętowe Call of Duty: WWII:


Rekomendowane:

CPU: Intel® Core™ i5-2400 lub AMD Ryzen R5 1600X

RAM: 12 GB RAM

HDD: 90 GB

Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 970 / GTX 1060 @ 6GB lub AMD Radeon™ R9 390 / AMD RX 580

Minimalne:

OS: Windows 7 64-Bit lub nowszy

CPU: CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz lub AMD Ryzen™ 5 1400

RAM: 8 GB RAM

HDD: 90 GB

Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 lub ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550


Wydawca Call of Duty: WWII przygotował też atrakcję dla posiadaczy PlayStation 4. Bez żadnych opłat każda osoba z amerykańskim kontem na PSN (które łatwo założyć w 5 minut) może ściągnąć nowy motyw dynamiczny do menu głównego konsoli. By go pobrać należy zajrzeć na stronę Live.PlayStation, zalogować się do swojego amerykańskiego konta i obejrzeć nowy zwiastun Call of Duty: WWII.

Tagi: Activision call of duty Sledgehammer Games

Nie przegap