Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2017 19:59
Metal Gear Survive prawdopodobnie nie otrzyma zawartości single-player
856V

Metal Gear Survive prawdopodobnie nie otrzyma zawartości single-player

Seria Metal Gear kojarzy się graczom z wyjątkowymi historiami, wielkimi bohaterami i epickimi pojedynkami z bossami, jednak prawdopodobnie wielu z tych przyjemności zabraknie w Metal Gear Survive. Gra może nie zawierać jakiejkolwiek zawartości dla singlistów.

Konami w końcu potwierdziło datę premiery Metal Gear Survive. Tytuł miał pierwotnie zadebiutować na rynku w 2017 roku, jednak autorzy potrzebowali dodatkowego czasu na dopracowanie projektu i z tego powodu premiera odbędzie się dopiero w lutym.

Metal Gear Survive z datą premiery w Europie. Konami kusi screenami i dodatkami w preorderach

Produkcja Japończyków musi na każdym kroku mierzyć się z negatywnymi opiniami społeczności, ale jeśli zamierzacie mimo to zainteresować się grą, to warto wiedzieć, że Metal Gear Survive wymaga stałego podłączenia do Sieci.

Sytuacja jest ciekawa, ale czy zaskakująca? Wiele na to wskazuje, że autorzy faktycznie przygotowują tytuł, który będzie opierał się wyłącznie na wykonywaniu prostych misji typu „idź, zabij, zbierz, przynieś” i trudno oczekiwać tutaj wielowątkowej historii.

Mimo wszystko jest to przykra wiadomość, ponieważ uniwersum Metal Gear kojarzy się graczom z zakręconymi opowieściami, a wiele na to wskazuje, że Metal Gear Survive nie otrzyma jakiejkolwiek kampanii lub przygotowany tryb będzie tylko i wyłącznie pretekstem do wykonywania kolejnych zadań z kumplami.

Warto pamiętać o tym przed sięgnięciem po pudełko, bo Metal Gear Survive pewnie nawet nie włączycie bez połączenia z Internetem.

Źródło: https://aotf.com/news/metal-gear-survive-pc-version-confirmed-requires-internet-connection-to-play/

Tagi: Konami metal gear survive Techland

Nie przegap