Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 19:11
Bright. Zwiastun zapowiada ciekawą akcję i potwierdza datę premiery nowego filmu stacji Netflix
1658V

Bright. Zwiastun zapowiada ciekawą akcję i potwierdza datę premiery nowego filmu stacji Netflix

Netflix to nie tylko seriale? Platforma wciąż stara się zainteresować widzów swoimi produkcjami na jeden wieczór, jednak filmy aktualnie mają spory problemy w walce z takimi tuzami jak Stranger Things, House of Cards, czy też BoJack Horseman. Stacja nie zamierza rezygnować z kolejnych projektów i już wkrótce widzowie zapoznają się z Bright.

O Bright pierwszy raz pisałem na portalu w ubiegłym tygodniu, ale kampania marketingowa filmu trwa w najlepsze, więc Netflix zdecydował się przygotować i opublikować drugi zwiastun. 

Stranger Things 2. Finałowy zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść

Bright to opowieść umiejscowiona w nietypowym świecie, gdzie obok ludzi swobodnie żyją orki, elfy, czy też wróżki. Każda rasa ma swoje atuty, słabości, lecz wszyscy starają się żyć w dość umiarkowanej harmonii. Wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy główni bohaterowie – Ward oraz Jakoby – natrafiają na tajemniczy artefakt, który dosłownie przewraca ich dotychczasowe życie.

Za projekt odpowiada David Ayer („Dzień próby”, „Bogowie ulicy”, „Legion samobójców”), a na ekranie zobaczymy wiele znanych twarzy, wśród których warto wymienić Will Smith („Faceci w czerni”), Joel Edgerton („Wielki Gatsby”), Noomi Rapace („Dziewczyna z tatuażem”), Lucy Fry („22.11.63”), Edgar Ramirez („Kamienne pięści”, „Wróg numer jeden”), Margaret Cho („Jej Szerokość Afrodyta”) oraz Ike Barinholtz („Legion samobójców”).  Scenariusz został przygotowany przez Maxa Landisa („Kronika”), a producentami są Ayer, Eric Newman („Narcos”) i Bryan Unkeless („Igrzyska śmierci”). 

Odnoszę wrażenie, że najnowszy materiał zdecydowanie lepiej przedstawia Bright, bo nie brakuje tutaj wprowadzenia do fabuły, ale jest również mocna akcja. Netflix potwierdził również datę premiery – film trafi na serwery dokładnie 22 grudnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bright film Netflix

Nie przegap