SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 13:44
Monster Hunter World w polskiej wersji językowej! Znamy cenę Edycji Kolekcjonerskiej
1821V

Monster Hunter World w polskiej wersji językowej!

BOOOOM! Na taką wiadomość czekali wszyscy fani gonienia za wielkimi bestiami? Szczerze wątpię, bo pewnie tylko nieliczni wierzyli, że Monster Hunter World zostanie zlokalizowany, ale właśnie możemy potwierdzić tę pozytywną wiadomość.

Monster Hunter World to dla wielu graczy jedna z najciekawszych produkcji pierwszych miesięcy 2018 roku, ponieważ w końcu znana i uznana seria trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Pierwsze materiały zapowiadają fantastyczną zabawę.

Monster Hunter: World z telewizyjną reklamą

Właśnie możemy potwierdzić, że Monster Hunter World jest pierwszą odsłoną serii, w którą zagramy z polskimi napisami! Taką wyborną wiadomość potwierdził polski wydawca – firma CENEGA – który jednocześnie zaznaczył, że rodzime teksty zostaną dodane jako bezpłatna aktualizacja.

Gracze mogą w naszym kraju zamawiać również Edycję Kolekcjonerską, która została wyceniona na 619,90 zł. Pakiet zawiera:

  • Pełną wersję gry na PlayStation®4 lub Xbox One,
  • 13-centymetrową figurkę Nergigante,
  • DLC „Deluxe Kit” (zawierające skórkę samuraja dla postaci gracza, trzy gesty, dwa zestawy naklejek w grze oraz malowanie twarzy i dodatkową fryzurę),
  • Artbook „Monster Designes”,
  • CD z soundtrackiem,
  • Wszystko to zapakowane w kolekcjonerskie pudełko.

Monster Hunter World wskoczy na półki sklepowe 26 stycznia i będzie to bez wątpienia wielkie święto dla wszystkich fanów uniwersum.  

Monster Hunter World Edycja Kolekcjonerska

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Capcom cenega edycja kolekcjonerska lokalizacja monster hunter world