Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 19:33
Metal Gear Survive z wielkim ogłoszeniem. Konami przedstawi datę premiery?
843V

Metal Gear Survive z wielkim ogłoszeniem. Konami przedstawi datę premiery?

Sympatycy serii Metal Gear powinni wyregulować odbiorniki. Konami zapowiedziało wielkie ogłoszenie związane z Metal Gear Survive, którym prawdopodobnie będzie data premiery nowej produkcji z tego wielkiego uniwersum. Niektórzy gracze wierzą w anulowanie tytułu.

Twórcy Metal Gear Survive nie mają łatwego życia. Gra od dnia prezentacji zbiera tonę negatywnych opinii od fanów marki, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego Japończycy zdecydowali się na tak „niecodzienny” ruch w uniwersum.

Never Stop Sneakin' będzie najlepszą grową parodią pierwszego Metal Gear Solid

Studio mimo nieprzyjemnych okoliczności, zdecydowało się zapowiedzieć wielkie ogłoszenie. Jutro w okolicach godziny 15:00 zostanie opublikowana wiadomość, którą prawdopodobnie będzie data premiery Metal Gear Survive.

Gracze oczekują również na konkretny gameplay, bo aktualnie z tytułem wciąż zapoznali się wyłącznie wybrani dziennikarze, którzy w większości wypowiadali się o produkcji w dość negatywny sposób.

Co ciekawe, niektórzy fani serii mają nadzieję, że Konami… Usunie cały projekt:

„Gra zostanie anulowana. Proszę. Metal Gear to Kojima a Kojima to Metal Gear.”

„Anulowanie, przejście na free-to-play lub kompletne przebudowanie, tak by gra nie prezentowała głupiej alternatywnej wizji wszechświata z zombiakami.”

„Odchodzicie od tej głupiej gry z zombiakami, której nikt nie chce i użyjecie silnika z maszyn Pachinko, by zremasterować Metal Gear Solid 3?”

A to tylko część z przedstawionych opinii. Zespół odpowiedzialny za Social Media w Konami nie ma łatwego życia, ale może zostaniemy jutro pozytywnie zaskoczeni?

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap