Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 19:06
Hidden Agenda na premierowym zwiastunie. Gameplay pokazuje godzinę z przygody
1376V

Hidden Agenda na premierowym zwiastunie. Gameplay pokazuje godzinę z przygody

Nowa produkcja Supermassive Games właśnie debiutuje na amerykańskim rynku, więc z tej okazji możemy spojrzeć na dłuższy gameplay oraz premierowy zwiastun. Zobaczcie w akcji nową grę autorów Until Dawn.

Hidden Agenda dość niespodziewanie zaliczyło opóźnienie na europejskim rynku, jednak gracze z Ameryki mogą zapoznać się z tym nietypowym projektem. Gra wspiera usługę PlayLink, dzięki której grupa znajomych może poznawać przygody na jednej kanapie.

PlayLink reklamowany przez Sony. Japończycy chcą przekonać do rozgrywki z telefonem

Twórcy zdecydowali się na zupełnie nową przygodę, która nie jest połączona z wcześniejszymi projektami, ale propozycja może zainteresować wielu graczy, ponieważ Hidden Agenda na kolejnych materiałach wygląda intrygująco.

To będzie bez wątpienia ciekawy projekt, który pokaże Sony oraz samym deweloperom, czy gracze chcą uczestniczyć w takiej „rozgrywce”. Nie możemy zapomnieć, że w Hidden Agenda będziemy wyłącznie podejmować decyzje reagując na sytuację na ekranie – przykładowo możemy uratować partnera lub ofiarę.

To w zasadzie ewolucja propozycji serwowanej już lata temu przez Quantic Dream – Francuzi oferują interaktywne opowieści, jednak w ich produkcjach pojawia się znacznie więcej gameplayu.

Tagi: gameplay hidden agenda Supermassive Games zwiastun

Nie przegap