Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 18:00
Cyberpunk 2077 ma zaoferować tryb multiplayer z centrum społeczności
2741V

Cyberpunk 2077 ma zaoferować tryb multiplayer z centrum społeczności

CD Projekt RED wciąż nie przedstawia konkretów dotyczących Cyberpunk 2077, jednak kolejne przecieki dotyczące produkcji mogą rozgrzać wielu graczy. Według informatorów, Polacy tym razem skupią się na mocnym trybie sieciowym.

Cyberpunk 2077 to wciąż spora tajemnica. CD Projekt RED postanowiło ostatnio uspokoić fanów i potwierdziło, że gra powstaje bez jakichkolwiek problemów.

Cyberpunk 2077 powstaje bez jakichkolwiek problemów. CD Projekt RED wydało oświadczenie

Według przedstawicieli rodzimego studia, cisza w tym wypadku pomaga deweloperom stworzyć wielką produkcję, ponieważ twórcy mogą skupić się wyłącznie na tworzeniu przygody. Mimo to systematycznie pojawiają się małe przecieki, które pozwalają fanom oczekiwać wybitnej gry.

 Najnowszymi plotkami dzieli się ponownie The Triple S League (źródło wcześniejszych informacji dotyczących czterokrotnie większego świata względem tego z Wiedźmin 3: Dziki Gon), którego przedstawiciele twierdzą, że CD Projekt RED nie zapomni o trybie sieciowym.

Multiplayer będzie podobno w pełni zintegrowany z wydarzeniami dla pojedynczego gracza, a zainteresowani otrzymają możliwość odwiedzania „centrum społeczności”, w którym wejdą w różne interakcje, czy też wezmą udział w działaniach pobocznych.

Bardzo możliwe, że autorzy growych przygód Wiedźmina zdecydują się na stworzenie HUB-a, który znamy z między innymi Destiny – dzięki bazie wypadowej znajdziemy chętnych do wykonywania dodatkowych zadań? Są to tylko plotki, ale szczerze mówiąc, chciałbym, by akurat tym razem informatorzy nie zawiedli.

Należy na pewno przypomnieć, że CD Projekt RED w ubiegłym roku zgarnął dofinansowanie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na trzy projekty, które prawdopodobnie łączą się właśnie z Cyberpunk 2077:

  • City Creation - kompleksowa technologia służąca do kreacji "żywego", grywalnego w czasie rzeczywistym, miasta o wielkiej skali, która bazuje na zasadach, sztucznej inteligencji i automatyzacji oraz uwzględnia opracowanie innowacyjnych procesów i narzędzi wspierających tworzenie najwyższej jakości gier z otwartym światem
  • Animation Excellence - kompleksowa technologia umożliwiająca znaczny wzrost jakości i produktywności skomplikowanych animacji ciała i twarzy na potrzeby gier RPG z otwartym światem, uwzględniająca również innowacyjne rozwiązania procesowe i unikalny zestaw dedykowanych narzędzi
  • Cinematic Feel - kompleksowa technologia umożliwiająca dostarczanie unikalnej, filmowej jakości w grach RPG z otwartym światem, uwzględniająca również innowacyjne rozwiązania procesowe i unikalny zestaw dedykowanych narzędzi

Źródło: http://wccftech.com/cyberpunk-2077-social-hub/

Tagi:

Nie przegap