Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 17:31
Assassin’s Creed: Origins. Patch Day 1, preload, odblokowanie cyfrowych wersji
1314V

Assassin’s Creed: Origins. Patch Day 1, preload, odblokowanie cyfrowych wersji

Ubisoft zaprezentował ostateczne informacje dotyczące Assassin’s Creed: Origins. Gracze już wkrótce rozpoczną pobieranie cyfrowych wersji produkcji, a jednocześnie mogą przygotować konsole na premierową łatkę.

Assassin’s Creed: Origins to najnowsza produkcja Ubisoftu. Firma bardzo liczy na „świeży start”, który ma zaprezentować oczekiwaną przez wielu graczy jakość. Gra zadebiutuje na rynku już w najbliższy piątek.

Recenzja Assassin's Creed: Origins

Dzisiaj poznaliśmy najważniejsze informacje przed premierą. Jeśli zdecydowaliście się nabyć cyfrową wersję z PlayStation Store, to wielkie pobieranie rozpoczniecie już za kilka godzin – z wtorku na środę o godzinie 24:00. Sympatycy Xboksów One oraz komputerów osobistych (Steam i Uplay) już mogli dostrzec egipskie przyjemności, ponieważ preload na obu platformach został odblokowany.

Ubisoft przygotował łatkę premierową, która zajmuje 1,4GB na Xboksa One, 1,3GB na PlayStation 4 i 1,2GB na PC. W tym wypadku deweloperzy skupili się na dostosowaniu balansu, polepszeniu trybu fotograficznego i poprawili wydajność oraz stabilność gry.

Co ciekawe, wersje cyfrowe posiadają już zainstalowany patch Day 1, więc w tej sytuacji wystarczy tylko zaczekać na odblokowanie produkcji. Premiera wersji cyfrowych na poszczególnych platformach prezentuje się następująco:

  • PlayStation 4 – 27.10 00:00
  • Xbox One – 27.10 00:00
  • Uplay– 27.10 00:00
  • Steam – 27.10 04:00

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Assassin's Creed Assassin’s Creed: Origins Ubisoft

Nie przegap