Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 17:09
Nintendo Switch z mobilnym projektorem. Wystartowała zbiórka na nietypowy produkt
1168V

Nintendo Switch z mobilnym projektorem. Wystartowała zbiórka na nietypowy produkt

Nowa platforma Nintendo otrzymuje nie tylko świetne gry, ale również nietypowe urządzenia. Takim projektem jest bez wątpienia „OJO”, który trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

OJO trafił aktualnie na indiegogo.com, więc w tej sytuacji powinienem napisać "sprzęt ma szansę wskoczyć na półki sklepowe", ale zbiórka jest prawdziwym hitem. Twórcy potrzebują na stworzenie projektu 30 tysięcy dolarów i w przeciągu kilku godzin zgarnęli już ponad połowę tej kwoty.

Shin Megami Tensei V oficjalnie. Zwiastun prezentuje wersję na Nintendo Switch

Pierwsze informacje o OJO pojawiły się kilka dni temu, ale dzisiaj ruszyła zbiórka na stworzenie urządzenia. Jest to tak naprawdę mały projektor, który pozwoli graczom na pełną współpracę z Nintendo Switchem.

Sprzęt wygląda jak stacja dokująca do konsoli Nintendo, ale oferuje projektor, który pozwala wyświetlać obraz od 30 do 12 cali przy 200 lumenach. Autorzy zdecydowali się dorzucić do zestawu nawet akumulator, który pozwala na rozgrywkę przykładowo na ścianie bloku przez cztery godziny bez konieczności ładowania.

OJO został wyposażony nawet w „wysokiej jakości głośnik” (8Ω 5W), a dock posiada dodatkowe złącze, dzięki któremu możemy do niego podłączyć przykładowo telefon za pomocą HDMI.

Takie przyjemności zostały wycenione na 269 dolarów, czyli zainteresowani muszą przygotować około 970 zł. Wszystkie szczegóły dotyczące sprzętu znajdziecie na stronie indiegogo.com, ale zachęcam do spojrzenia na poniższy zwiastun, który wiele tłumaczy.

Źródło: Twitter

Tagi: Indiegogo nintendo switch projektor

Nie przegap