Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 15:35
Injustice 2 na PC. Nad grą pracują Polacy, a od jutra startuje beta
531V

Injustice 2 na PC. Nad grą pracują Polacy, a od jutra startuje beta

Plotki, ploteczki i w końcu oficjalna zapowiedź. Injustice 2 zmierza na komputery osobiste, więc gracze mogą szykować się na wielkie starcia Batmana z Supermanem. Z tej okazji deweloperzy zdecydowali się przygotować testy beta.

W zasadzie była to tylko kwestia czasu. Ed Boon od kilku ostatnich miesięcy wspominał o tajnym projekcie, który właśnie został zaprezentowany. Injustice 2 trafi wkrótce na komputery osobiste.

Injustice 2 - recenzja gry

Premiera odbędzie się już wkrótce, ale przed wielkim show,NetherRealm Studios zaprasza wszystkich graczy na otwarte testy – wydarzenie rozpocznie się już jutro. Pliki pobierzemy między innymi ze Steam i sprawdzimy serwery, czy też optymalizację.

Sporą ciekawostką jest fakt, że to Polacy, a dokładnie QLOC zajmuje się przeniesieniem gry na trzecią platformę – ekipa ma spore doświadczenie w przerzucaniu produkcji, a warto na pewno wspomnieć, że zespół pracował nad Mortal Kombat XL na PC.

Jest to bez wątpienia dobra wiadomość, jednak mogliśmy sądzić, że takie ogłoszenie pojawi się wspólnie z zapowiedzią wersji Game of the Year. Jak widać na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać, ale możemy spodziewać się, że wraz z wersją GOTY, otrzymamy również informacje dotyczące wersji na Nintendo Switch.

Źródło: Twitter

Tagi: beta injustice 2 NetherRealm Studios pc

Nie przegap