Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2017 10:06
Battleborn z ostatnią aktualizacją. Deweloperzy przerzuceni do pracy nad Borderlands 3
516V

Battleborn z ostatnią aktualizacją. Deweloperzy przerzuceni do pracy nad Borderlands 3

Gearbox Software zapowiadało to już we wrześniu: firma definitywnie kończy wsparcie dla Battleborn, które okazało się niewypałem.

Gearbox Software miało nadzieję na stworzenie potężnej marki w Battleborn, na miarę niezwykle popularnego Overtwatch. Nic jednak z tego nie wyszło, bo gracze woleli oddawać się rozgrywce w tytułach konkurencji.

Gearbox zapowiada koniec wsparcia dla Battleborn

Gearbox nie zostało nic innego jak zakończyć wspieranie Battleborn. Deweloperzy w najnowszym wpisie na oficjalnej stronie zakomunikowali, że jesienna aktualizacja Battleborn to już ostatni patch. Łatka wprowadza kilka poprawek bugów, lepszy balans mocy niektórych zdolności, nowe skórki i animacje. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu, na stronie Gearbox.

Co z serwerami gry? Gearbox nie daje żadnych gwarancji, ale wygląda na to, że póki co fani Battleborn nie mają się czego obawiać. Na stronie firmy pojawił się wpis, że serwery "pozostaną aktywne w przyszłości możliwej do przewidzenia".

Battleborn trafiło na rynek w maju 2016 roku i nie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nawet wydanie gry w formule free-to-play po kilku miesiącach od premiery nie zapewniło oczekiwanego napływu graczy. Gearbox przerzucił w ostatnich dniach ostatnie osoby, które dopieszczały Battleborn, do pracy nad Borderlands 3.

Tagi: battleborn Borderlands 3 Gearbox Software

Nie przegap