Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2017 18:27
Assassin’s Creed: Origins na premierowym zwiastunie. Egipt jeszcze nigdy nie wyglądał tak pięknie
1935V

Assassin’s Creed: Origins na premierowym zwiastunie. Egipt jeszcze nigdy nie wyglądał tak pięknie

Po wielu miesiącach oczekiwania w najbliższy piątek w końcu otrzymamy dostęp do Assassin’s Creed: Origins. Egipska przygoda interesuje wielu graczy, którzy mogą zapoznać się z najnowszym zwiastunem.

Asasyni wracają po krótkiej przerwie. Ubisoft na dobry początek zaprasza graczy do Egiptu, gdzie przeżyjemy narodziny całej gildii Asasynów. Studio właśnie opublikowało premierowy zwiastun.

Recenzja Assassin's Creed: Origins

Trudno nie odnieść wrażenia, że Francuzi trafili w „dziesiątkę” celując w starożytny Egipt. Geneza powstania bractwa zapowiada się na interesujący wątek, jednak najważniejszym elementem całej przygody będzie oczywiście ogromny, otwarty świat.

Ubisoft odrobił zadanie domowe i gra w wielu miejscach została rozbudowana – warto tutaj wymienić między innymi trudniejszą walkę, większą rolę aspektów RPG, czy też ciekawsze i znacznie bardziej urozmaicone zadania poboczne.

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Twórcy rozpoczęli już ostateczne odliczanie do premiery. Dziennikarze zapoznają się z przygodą od ubiegłego tygodnia, więc pierwsze konkrety dotyczące jakości powinniśmy otrzymać w przeciągu najbliższych kilku dni.

Tagi: Assassin’s Creed: Origins trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap