Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.10.2017 11:41
Dragon Ball FighterZ. Deweloperzy pokazują tryb fabularny i drużynę Ginyuu Tokusentai
2087V

Dragon Ball FighterZ. Deweloperzy pokazują tryb fabularny i drużynę Ginyuu Tokusentai

Arc System Works pracuje w pocie czoła, aby dostarczyć nam najlepszą możliwą bijatykę z uniwersum Dragon Ball. W drodze ku doskonałości, prezentują nam kolejnych kultowych zawodników i tryb fabularny.

Podczas swoich przygód Goku i reszta Wojowników Z spotkali najróżniejszych wrogów. Jedni byli potężni i przerażający, kolejny ciency jak Yamcha, a jeszcze inni byli silni, lecz robili z siebie totalnych debili.

10 najlepszych gier z Commodore 64, których brakuje na C64 Mini

Wiecie o kim mowa, nieprawdaż? Niezapomniana drużyna do zadań specjalnych Ginyuu Tokusentai, będąca parodią wszelkich stereotypów zaciągniętych z kina. Czego to oni na tym Namek nie wyprawiali.

Rytualne śpiewy, słodkie pozy, denne, zawstydzające motto, wzajemne zachwyty, a nawet ćwiczenia polegające na poprawie drużynowej pozy bojowej, niczym Aniołki Charliego. Z tymi gośćmi można było się sporo pośmiać, lecz jeśli chodzi o walkę, byli całkiem poważnymi przeciwnikami.

Poza nimi, Bandai Namco pochwaliło się także urywkami z trybu fabularnego, który Arc System Works planuje zawrzeć w swoim dziele. Warto przypomnieć, że wprowadza on nową być może kanoniczną postać Android 21! 

Wszystko pokazano nam na sporej paczce screenów, którą znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ galeria

Nie przegap