Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.10.2017 10:48
Super Mario Odyssey. Kooperacyjna rozgrywka kusi przed premierą
1368V

Super Mario Odyssey. Kooperacyjna rozgrywka kusi przed premierą

Do premiery najnowszej odsłony przygód Mario zostało dosłownie raptem kilka dni, dlatego też Nintendo w tych ostatnich chwilach przypomina nam o tym, że w ten tytuł można zagrać z przyjacielem na kanapie.

Super Mario Odyssey szczyci się przede wszystkim rozgrywką dla pojedynczego gracza, który to może odkrywać tysiące czekających na niego sekretów z taką wolnością, niczym Link w Breath of the Wild.

Recenzja Super Mario Odyssey

Nie możemy jednak zapomnieć, że Mario w swojej przygodzie nie jest sam, a jego towarzyszem jest magiczna, żyjąca czapka, która również musi uratować bliską jej osobę z rąk Bowsera. I to właśnie w tego nietypowego kompana wcieli się gracz dzierżący drugiego pada lub też joy-cona.

Zakres rozgrywki jest tu dość ograniczony i nie ma nawet mowy o tym, aby dwie osoby bawiły się tak jak chociażby w Super Mario 3D World, jednakże wciąż może to dać sporo zabawy. Nasz kanapowy kompan będzie wspierał wąsacza we wspinaczce, szukaniu sekretów, a czasem nawet walce.

Gołym okiem widać jednak, że tryb ten został stworzony z myślą o najmłodszych, aby rodzic mógł wprowadzić swoje dziecko w świat gier w całkiem przyjemny, niestresujący sposób.

Super Mario Odyssey Co-op Mode

Tagi: co-op gameplay Nintendo Super Mario Odyssey

Nie przegap