Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2017 14:03
Xbox One X nie otrzyma trybu boost. Microsoft skupi się teraz na drobnych zmianach
2958V

Xbox One X nie otrzyma trybu boost. Microsoft skupi się teraz na drobnych zmianach

Na 7 listopada zaplanowano wielką premierę Xboksa One X. Microsoft przedstawia ostateczne informacje dotyczące konsoli i gracze w przypadku konsoli Amerykanów nie powinni oczekiwać Boost Mode.

W przyszłym tygodniu na terenie całej Polski będzie dostępny nowy numer PSX Extreme, w którym znajdziecie świetny test Xboksa One X. Szczegóły najnowszego numeru znajdziecie pod poniższym odnośnikiem.

PSX Extreme 243 w sprzedaży od 25 października

Wspominam o tym nie bez powodu, bo Dżujo miał już okazję położyć swoje paluchy na Xboksie One X, o którym w ciekawy sposób wspomniał ostatnio Mike Ybarra. Zastępca szefa działu gier Xbox i Windows wyjaśnił, że nowe urządzenie Amerykanów nie będzie posiadać trybu Boost, bo go tak naprawdę nie potrzebuje. Microsoft przygotował system w taki sposób, by w każdej możliwej sytuacji wykorzystywać pełną moc konsoli:

„Nie ma trybu boost –  sprzęt zawsze pozwala wykorzystać grom pełne możliwości sprzętu. Starsze gry będą lepsze itd.”

Ostatnie słowa są wyjątkowo ciekawe, bo nie możemy zapomnieć, że nawet produkcje ze Wstecznej Kompatybilności skorzystają z dodatkowej mocy. Deweloperzy nie muszą przygotowywać łatek do Xboksa One X, by konsola potrafiła dostosować gry i wykorzystać mocniejsze parametry.

Mike Ybarra wspomniał również, że najnowsza wersja menu nie zostanie w najbliższym czasie w jakikolwiek sposób zmieniona. Korporacja z Redmond zamierza teraz skupić się na drobnych detalach i przedstawiony dashboard będzie wyłącznie ulepszany.

Źródło: Twitter

Tagi: boost mode mike ybarra xbox one x