Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 21:00
Dwóch i Ten Trzeci – Artur Sadłos, wirtuoz konceptartu
422V

Dwóch i Ten Trzeci – Artur Sadłos, wirtuoz konceptartu

Mamy dobrą  wiadomość dla fanów podcastów, bo „Dwóch i Ten Trzeci” przygotowali kolejny odcinek swoich rozmów. W najnowszym odcinku gospodarze programu rozmawiają z Arturem Sadłosem – koncept artystą, spod którego ręki wyszły zwiastuny między innymi Wiedźmina, Halo 5 czy For Honor. Zapraszamy!

W dzisiejszym odcinku do naszego studia zawitał Artur Sadłos. Koncept artysta z doświadczeniem, którym pochwalić może się niewielu ludzi w tej branży. Techland, Platige Image, branża growa, branża filmowa, For Honor, Halo 5: Guardians, Total War: Warhammer, Wiedźmin, freelancer, tajne projekty, o których mówić nie wolno chyba, że zastawi się dom, aby zapłacić złamanie NDA. Wymieniać moglibyśmy jeszcze długo, ale nie musimy, o reszcie posłuchacie. Koniecznie odwiedźcie stronę Artura i sprawdźcie jego prace: http://www.artursadlos.com.

Dwóch i Ten Trzeci – Tomasz Grudziński, Architekt Świata

Praca koncept artysty to wymagające, żmudne, ale też niebywale satysfakcjonujące zajęcie. Artur zdradził nam, jak wyglądała jego droga na szczyt i ile z tego szczytu widać. Podcastu możecie posłuchać na YouTubie lub pobrać go bezpośrednio na swój komputer/telefon udając się tutaj.

Jesteśmy również na iTunes! Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

Tagi: artur sadłos dwóch i ten trzeci podcast

Nie przegap