Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 13:30
Resident Evil: Revelations Collection na Nintendo Switch z ekskluzywnymi mini-grami
681V

Resident Evil: Revelations Collection na Nintendo Switch z ekskluzywnymi mini-grami

Capcom postanowił w ciekawy sposób nagrodzić graczy kupujących Resident Evil: Revelations Collection na Nintendo Switcha. Klienci otrzymają dwa małe tytuły, które mogą umilić klientom kilka wieczorów.

Japończycy zdecydowali się wrzucić Resident Evil: Revelations i Resident Evil: Revelations 2 na Nintendo Switcha. Produkcje trafią na półki sklepowe dokładnie 28 listopada i gracze będą mogli nabyć pakiet przygód lub każdą opowieść osobno.

Resident Evil 7 w końcu spełniło oczekiwania. Twórcy przedstawili nowy rezultat gry

Jeśli zamierzacie zapoznać się z przygodami, to otrzymacie od Capcomu małe prezenty. Resident Evil: Revelations zostanie wzbogacone o Ghost Ship Panic, czyli prosty ekranowy shooter, podczas którego gracze muszą wybijać pojawiające się hordy przeciwników – kontrolowanie broni za pomocą Joy Cona może okazać się niezłą przyjemnością.

Natomiast do Resident Evil: Revelations 2 zostanie dodany Ghouls ‘n Homunculi, czyli bardzo prosty klon klasycznego Ghouls 'n Ghosts, w którym gracz będzie kontrolował Barry’ego Burtona (nie Arthura) i zmierzy się z różnymi przeciwnikami.

Obie propozycje możecie zobaczyć poniżej. Nie są to wielkie produkcje, ale na pewno jest to miły gest ze strony Capcomu, który postanowił przygotować takie dodatki. Nie możemy przy tym zapomnieć, że Resident Evil: Revelations Collection kupimy za około 140 zł.

Źródło: http://www.capcom.co.jp/bhrev-switch/

Tagi: Capcom nintendo switch Resident Evil: Revelations Resident Evil: Revelations 2 resident evil: revelations collection

Nie przegap