Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.10.2017 10:24
Terminator 2 3D. Chińczycy stworzyli już klon bijącego rekordy popularności Battlegrounds
3077V

Terminator 2 3D. Chińczycy stworzyli już klon bijącego rekordy popularności Battlegrounds

Chińczycy potrafią podobno skopiować wszystko. Jak już się kilka razy przekonaliśmy gry to dla nich małe piwo. Tym razem okazuje się, że stworzenie kopii PlayerUnknown's Battlegrounds nie jest żadnym problemem.

Masa gier kopiujących rozgrywkę z Battlegrounds będzie z pewnością powstawać ze względu na oszałamiający sukces tej produkcji, która znajduje się obecnie w pecetowej fazie Early Access i niedługo trafi również na Xbox One. Jednym z takich klonów jest "Terminator 2 3D", przeznaczony dla smartfonów.

E-sport. Najlepsze gry, które porwały miliony

Chińskie studio odpowiedzialne za rzeczona strzelaninę niedawno rozbudowało ją o tryb Battle Royale, który prezentuje się dokładnie jak gameplay z PlayerUnkown's Battlegrounds. Rozgrywkę z tej mobilnej produkcji możecie sprawdzić poniżej. W zarejestrowanym starciu z Terminator 2 3D uczestniczy tylko 11 graczy, ale deweloperzy podają, że maksymalnie powalczyć może 50 osób.

Co robi tu licencja "Terminator"? Nikt nic nie wie. Pewne jest natomiast to, że twórcy z NetEase mają podpisaną w Chinach umowę z regionalnym oddziałem Blizzard.

Tagi: battlegrounds chińczycy chiny humor klon terminator 2 3d

Nie przegap