Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 17:02
Bright: Ward oraz Jakoby od Netflix na konkretnym zwiastunie. Firma przeznacza ogromną gotówkę na produkcje
1021V

Bright: Ward oraz Jakoby od Netflix na konkretnym zwiastunie. Firma przeznacza ogromną gotówkę na produkcje

Netflix na dłuższym materiale zaprezentował swój nowy projekt, w którym wystąpi między innymi Will Smith. Znany aktor wcieli się w policjanta i będzie musiał współpracować z orkiem.

Netflix przeznacza ogromną gotówkę na autorskie projekty, wśród których nie trudno wyróżnić dobre seriale. Twórcy chcą jednak prezentować widzom również filmy i jednym z takich projektów jest Bright: Ward oraz Jakoby.

Stranger Things 2. Finałowy zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść

Bright: Ward oraz Jakoby to film w reżyserii Davida Ayera („Dzień próby”, „Bogowie ulicy”, „Legion samobójców”), w którym zobaczymy alternatywną wizję świata, w której obok ludzi na Ziemi żyją orki, elfy, czy też nawet wróżki. Głównymi bohaterami opowieści są policjanci, którzy dość niespodziewanie natrafiają na tajemniczy artefakt.

W produkcji wystąpią Will Smith („Faceci w czerni”), Joel Edgerton („Wielki Gatsby”), Noomi Rapace („Dziewczyna z tatuażem”), Lucy Fry („22.11.63”), Edgar Ramirez („Kamienne pięści”, „Wróg numer jeden”), Margaret Cho („Jej Szerokość Afrodyta”) oraz Ike Barinholtz („Legion samobójców”). Za scenariusz odpowiada Max Landis („Kronika”), a producentami są Ayer, Eric Newman („Narcos”) i Bryan Unkeless („Igrzyska śmierci”).  

Premierę produkcji zaplanowano na grudzień, a to dopiero początek przyjemności. Netflix potwierdził osiągnięcie 109 mln użytkowników na koniec III kwartału 2017 roku i spółka planuje wydać w przyszłym roku 8 miliardów dolarów na tworzenie autorskich projektów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bright: ward oraz jakoby Netflix trailer zwiastun

Nie przegap