Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 16:33
Assassin’s Creed: Origins otrzyma skrzynki z przedmiotami, ale kupimy je wyłącznie za gotówkę w grze
1973V

Assassin’s Creed: Origins otrzyma skrzynki z przedmiotami, ale kupimy je wyłącznie za gotówkę w grze

Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje oczekiwany przez wielu Assassin’s Creed: Origins. W Egipcie również natrafimy na lootboxy, ale w tym wypadku gracze nie muszą obawiać się o wyciąganie gotówki z portfela.

W ostatnich dniach bardzo często możecie natknąć się na temat skrzynek z przedmiotami. Gracze nie są zadowoleni z decyzji niektórych deweloperów, więc sytuację związaną z Assassin’s Creed: Origins postanowił przestawić Ubisoft.

Recenzja Assassin's Creed: Origins

Francuzi przerwali maraton kolejnych odsłon serii Assassin’s Creed i w ubiegłym roku nie mogliśmy poskakać po dachach. Dodatkowe dwanaście miesięcy pomogło znacząco rozwinąć grę i sympatycy uniwersum mogą oczekiwać między innymi rozbudowanej walki oraz usprawnionego systemu przedmiotów.

W tym drugim wypadku podczas całej przygody będziemy wpadać na coraz to potężniejsze zabawki, które pomogą eliminować przeciwników. Deweloperzy zdecydowali się nie tylko na zbieranie przyjemności od pokonanych rywali, ale również na skrzynki.

Lootboxy w Assassin’s Creed: Origins będą związane wyłącznie z walutą dostępną w produkcji. Za wykonane misje zostaniemy nagrodzeni gotówką, którą przeznaczymy właśnie na wspomniane boxy – dokładnie sytuację przedstawił jeden z deweloperów podczas ostatniego live-streamu.

Pytanie pozostaje jedno – czy dostępną w grze walutę kupimy za prawdziwą gotówkę? Aktualnie na te szczegóły deweloperzy nie odpowiedzieli.

Źródło: http://wccftech.com/assassins-creed-origins-loot/

Tagi: Assassin’s Creed: Origins lootbox Ubisoft

Nie przegap