Roger Żochowski Roger Żochowski 17.10.2017 21:13
20-lecie PSX Extreme - relacja na VHSie z leśnej imprezy
1197V

20-lecie PSX Extreme - relacja na VHSie z leśnej imprezy

20 lat minęło jak jeden dzień. Tyle lat strzeliło niedawno magazynowi PSX Extreme a wszystko dzięki Wam, wiernym czytelnikom, którzy doceniają co miesiąc naszą pracę napędzaną pasją.. Rzadko kiedy publikujemy materiały wideo z naszych wewnętrznych imprez -  teraz jednak robimy wyjątek!

Dokładną relację z naszych urodzin przeczytacie w nadchodzącym numerze PSX Extreme, bo działo się sporo. Zanim to jednak nastąpi możecie zobaczyć materiał od kuchni, nakręcony tosterem, zmontowany w paincie i wydany na kasecie VHS. Kto biednemu zabroni!

Impreza zorganizowana na 20lecie była o tyle udana, że zjawiło się na niej blisko 30 osób, w tym wielu redaktorów ze starej gwardii, którzy pamiętają początki magazynu. Mamy nadzieję, że jeszcze lepiej będziemy się bawili razem z Wami na nadchodzącym Extreme Party, które odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Już teraz serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie, bo jest to nie tylko nasza rocznica, ale przede wszystkim czytelników, którzy od 20 lat co miesiąc atakują saloniki prasowe w poszukiwaniu świeżego numeru Szmatławca.

Dzięki, że jesteście z nami. 

Tagi: psx extreme relacja

Nie przegap