Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 18:21
Solo: A Star Wars Story to oficjalna nazwa filmu o Hanie Solo
1369V

Solo: A Star Wars Story to oficjalna nazwa filmu o Hanie Solo

„Niezatytułowany film o Hanie Solo” w końcu otrzymał oficjalną nazwę. Szczegóły ujawnił reżyser, który pochwalił się specjalną kartą prezentującą logo. Z tej okazji wytwórnia potwierdziła również datę premiery.

Disney nie przestaje rozwijać uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wytwórnia właśnie potwierdziła oficjalną nazwę dla filmu, w którym poznamy losy młodego Hana Solo – w rolę główną w tym wypadku wcieli się Alden Ehrenreich.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi z dubbingiem. Zwiastun z polskimi głosami

„Solo: A Star Wars Story” to oficjalna nazwa kolejnej przygody w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która to zadebiutuje na wielkich ekranach 25 maja 2018 roku. Informację potwierdził reżyser Ron Howard, który zaprezentował jednocześnie logo opowieści.

Pierwsze informacje o „solowym filmie Solo” pojawiły się w lutym 2013 roku, gdy Disney potwierdził produkcję dwóch samodzielnych opowieści osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen – już wtedy Lucasfilm zapowiedziało stworzenie spin-offu o młodym Solo.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że Ron Howard pracuje nad przygodą dopiero od czerwca – wtedy to Christopher Miller oraz Phil Lord zostali zwolnieni przez wytwórnię, a reżyser między innymi „Kod da Vinci” miał dokończyć prace nad opowieścią.

Tagi:

Nie przegap