Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.10.2017 08:23
Dragon' Crown Pro w rozdzielczości 4K. Nowy zwiastun i edycja limitowana. Premiera opóźniona
774V

Dragon' Crown Pro w rozdzielczości 4K. Nowy zwiastun i edycja limitowana. Premiera opóźniona

Jedna z najładniejszych gier 2D niedługo stanie się jeszcze piękniejsza. Atlus znów reklamuje cudownie prezentujące się Dragon's Crown Pro, czyli wzbogaconą wersję gry szykowaną z myślą o PS4 Pro i PS4.

Główną atrakcją rzeczonej reedycji Dragon's Crown Pro jest podniesiona rozdzielczość natywna. W przypadku PS4 Pro gra działa w natywnej rozdzielczości 4K a na PS4 w 1080p.

Dying Light z nowymi DLC. Zwiastun przedstawia przygotowane nowości

Na nowym zwiastunie, opublikowanym przez Atlus możemy sprawdzić, w jakim stopniu ten "remaster" różni się od pierwotnego wydania z PS3. Pod koniec materiału widać również śliczną edycję limitowaną, którą będą mogli kupić mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni. W jej skład wchodzi oprócz gry soundtrack z 3CD, 12-stronicowy artbook w formacie A4 oraz jedno DLC. Poniżej mamy też dla was ostatni zapis gameplayu, który urządził Atlus.

Dragon's Crown Pro miało się pojawić w Japonii już 25 stycznia 2018 r. na PS4, ale okazuje się, że deweloperzy potrzebowali odrobinę więcej czasu. Nowy termin premiery to 8 lutego 2018 r. Niestety Atlus USA nie podał jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery angielskiej wersji językowej.

Tagi: 2d atlus usa Dragon's Crown Pro Vanillaware

Nie przegap