Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 21:18
Mario + Rabbids Kingdom Battle z nowymi wyzwaniami. DLC trafia na serwery
448V

Mario + Rabbids Kingdom Battle z nowymi wyzwaniami. DLC trafia na serwery

Ubisoft zapowiedział przygotowanie Przepustki Sezonowej do Mario + Rabbids Kingdom Battle, dzięki której dowiedzieliśmy się, że gra otrzyma trzy dodatki. Pierwszy trafił na rynek w dniu premiery, a drugi właśnie wskakuje na serwery.

Mario + Rabbids Kingdom Battle jest bez wątpienia jedną z największych niespodzianek 2017 roku. Gra zadebiutowała wyłącznie na konsoli Nintendo i zebrała oceny na poziomie 85%.

Mario + Rabbids Kingdom Battle - recenzja gry

Ubisoft zaoferował świetną produkcję, więc pewnie znajdą się gracze, którzy chętnie zapoznają się z nową zawartością. Na serwery Nintendo od samego rana ląduje pierwsze znaczące DLC wprowadzające nowe wyzwania.

„Ultra Challenge Pack” ma zadebiutować formalnie dopiero jutro, ale pliki trafiają na kolejne rynki już dzisiaj. W tym wypadku gracze mogą szykować się na wymagające misje dostępne we wszystkich światach. Drugim elementem DLC jest kooperacyjna kampania składająca się z zestawu pięciu map do rozgrywki ze znajomym.

Należy na pewno zaznaczyć, że to dopiero początek przyjemności, bo na 16 stycznia zaplanowano premierę fabularnego dodatku, który powinien zainteresować wielu naszych czytelników. Ubisoft obiecuje ciekawą opowieść, ale aktualnie nie wiemy, na ile godzin wystarczy przygotowana zawartość.

Źródło: Twitter

Tagi: dodatek Mario + Rabbids Kingdom Battle Ubisoft

Nie przegap