Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 15:19
Czarna Pantera na nowym zwiastunie. Marvel potwierdza datę premiery i zapowiada wydarzenia
918V

Czarna Pantera na nowym zwiastunie. Marvel potwierdza datę premiery i zapowiada wydarzenia

Na początku przyszłego roku w kinach swoje umiejętności zaprezentuje nowy superbohater. Marvel opublikował długi zwiastun Czarnej Pantery, które powinien zainteresować wielu fanów tej postaci.

Od wielu miesięcy nie możemy narzekać na brak ciekawych produkcji z superbohaterami w rolach głównych. Trudno powiedzieć, czy Czarna Pantera okaże się wielkim sukcesem, ale trudno nie odnieść wrażenia, że najnowszy zwiastun w ciekawy sposób przedstawia herosa.

Seriale Marvel na Showmax! Znane przygody na nowej platformie

Reżyserem przygody został Ryan Coogler, który wcześniej miał przyjemność pracować nad między innymi „Creed: Narodziny Legendy”. Amerykanin pracował również nad scenariuszem, ale w tym miejscu miał okazję współpracować z Joem Robertem Colem, który tworzy jednocześnie "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" oraz "Inhumans".

Zwiastun potwierdza wcześniejsze informacje. Czarna Pantera zadebiutuje w kinach 12 lutego, a opowieść będzie tak naprawdę wprowadzeniem do tej postaci – Książe T-Challa zdecyduje się wskoczyć w strój, po tym jak jego ojciec, król Wakandy, zostaje zamordowany. Wydarzenia są tak naprawdę kontynuacją Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

W rolach głównych występują: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker i Andy Serkis.

Tagi:

Nie przegap