Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 15:06
Doom na Nintendo Switch z datą premiery. Gameplay pozwala spojrzeć na nowe ujęcia
1250V

Doom na Nintendo Switch z datą premiery. Gameplay pozwala spojrzeć na nowe ujęcia

Już wkrótce posiadacze Nintendo Switchów zagrają w krwawego shootera od id Software. Autorzy potwierdzili datę premiery oraz przedstawiają produkcję na specjalnym materiale.

Sympatycy Nintendo Switcha nie mogą narzekać na brak atrakcji. Nowa platforma Nintendo jest obładowana świetnymi grami, a kolejna perełka zadebiutuje na konsoli Japończyków już wkrótce.

Doom na Nintendo Switch nie zawodzi. Krwawy Gameplay z konsoli Nintendo

10 listopada 2017 roku – zapamiętajcie tę datę, bo to właśnie w tym dniu zagracie na Nintendo Switch w Doom! Nowa wersja tytułu została zapowiedziana 14 września na jednym z ciekawszych Nintendo Directów – na wydarzeniu dowiedzieliśmy się, że na konsolę Japończyków zmierza między innymi Wolfenstein II: The New Colossus. Szczegóły wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.

Doom na Nintendo Switch otrzyma pełną kampanię ze wszystkimi wyzwaniami oraz poziomami trudności. Studio nie zapomniało również o sieciowych zmaganiach i w tym wypadku gracze mogą liczyć na pełną zawartość – wszystkie wcześniej wydane dodatki, czyli nowe mapy, tryby oraz demony.

Na zaprezentowanym filmie zobaczycie sporo nowych ujęć z rozgrywki. Autorzy pokazują kampanię oraz tryb sieciowy, a jednocześnie zapowiadają, że gra zaoferuje wszystkie przyjemności znane z PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.  

Tagi:

Nie przegap