Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2017 09:30
Call of Duty: WWII. Zbierz starą ekipę. 3 reklamy promują multiplayer. Preload już dostępny na Xbox One
1049V

Call of Duty: WWII. Zbierz starą ekipę. 3 reklamy promują multiplayer. Preload już dostępny na Xbox One

Premiera Call of Duty: WWII ma nastąpić na początku listopada, ale twórcy gry już podali, że zakończono prace nad nową strzelaniną (robota trwała rzekomo 3 lata). Pozostaje zatem czekać na premierę i oglądać kolejne materiały promocyjne. Tym razem w konwencji liveaction.

Call of Duty: WWII dorobiło się nowej serii reklam live-action. Wbrew pozorom brakuje tu aktorów uwalonych błotem i w mundurach. Materiały promocyjne skupiają się na życiu graczy, którzy umawiają się po latach na wspólną partyjkę w Call of Duty: WWII. Argumentem do zbiórki jest fakt, że "Call of Duty wraca do II Wojny Światowej".

Recenzja Call of Duty: WWII

Reklamy Call of Duty: WWII wyglądają tak, jakbyśmy mieli do czynienia z nową produkcją party-game a nie kolejną strzelaniną. W dodatku w materiałach w ogóle brakuje gameplayu czy choćby tradycyjnych atrybutów serii w postaci dymiących giwer. Ciekawe podejście. Miejmy nadzieję, że gra spełni pokładane w niej nadzieje fanów shooterów.

Właściciele Xboksów One mogą już pobierać Call of Duty: WWII w formie preloadu (tak by w momencie premiery od razu zacząć zabawę bez czekania na ściąganie). Okazuje się, że pliki gry zajmują 45 GB.

Tagi: call of duty Call of Duty: WWII reklama reklama tv reklamy TV