Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2017 08:58
Fate/Grand Order VR. Symulator dziewczyny w konwencji Summer Lesson za darmo na PlayStation VR
857V

Fate/Grand Order VR. Symulator dziewczyny w konwencji Summer Lesson za darmo na PlayStation VR

Najpopularniejszą grą ekskluzywną dla PlayStation VR jest w Japonii Summer Lesson. Takie zainteresowanie wirtualnymi dziewczynami nie uszło uwadze wydawców i deweloperów. Kolejna firma zapowiada wydanie podobnego "symulatora podglądacza" - tym razem za darmo.

Autorzy Fate/Grand Order VR zapowiedzieli, że ich gra trafi do cyfrowej dystrybucji na PlayStation Store już 6 grudnia. Gra będzie dystrybuowana w formie free-to-play dla wszystkich posiadaczy PlayStation VR. Tytuł trafi tylko na japoński PlayStation Store, ale oczywiście założenie japońskiego konta PSN, co zajmuje góra 5 minut, upoważni każdego gracza do pobrania rzeczonego szpila.

Nowa wersja PlayStation VR ujawniona w reklamach Sony

Czym jest Fate/Grand Order VR? To coś w rodzaju "symulatora dziewczyny", w stylu bardzo popularnego Summer Lesson. Wygląda na to, że tytuł ma się utrzymywać z mikrotransakcji związanych z kupowaniem fatałaszków dla Mashu Kyrielight, bohaterki, którą możecie zobaczyć w poniższym zwiastunie.

Co warto podkreślić - jest szansa, że Fate/Gran Order VR zostanie przetłumaczone na język angielski. Ostatnio coś ruszyło się w temacie tej marki na Zachodzie. Gra Fate/Grand Order Mobile została wydana na urządzenia iOS i Anroid w angielskiej wersji językowej 25 czerwca 2017 r.

Przy okazji warto przypomnieć, że Sony ujawniło nową wersję PlayStation VR. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.


Tagi:

Nie przegap