Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2017 08:14
Gran Turismo Sport. Kaz Yamauchi już mówi o nadciągających DLC. Co z recenzjami?
2501V

Gran Turismo Sport. Kaz Yamauchi już mówi o nadciągających DLC. Co z recenzjami?

Od premiery Gran Turismo Sport dzielą nas już tylko ostatnie dwa dni. Przed wydaniem wyczekiwanych wyścigów możemy sprawdzić co Kaz Yamauchi ma do powiedzenia na temat DLC, które trafią w najbliższych miesiącach do jego najnowszej gry.

Szef studia Polyphony Kazunori Yamauchi odpowiedział na Twitterze na kilka pytań fanów. Jednym z przewijających się tematów były DLC, które mają trafić do Gran Turismo Sport.

Recenzja Gran Turismo Sport

Przede wszystkim Kaz Yamauchi powiedział, że planuje dodać samochody z klasy Super GT w formie DLC. Chodzi o samochody występujące w mistrzostwach Japan Grand Touring (m.in. kategorii GT300 oraz GT500, czyli takie ciekawostki jak np. Mooncraft Shiden MC/RT-16).

Nowe wozy z DLC zostaną podzielone na 3 kategorie: samochody dostępne w sprzedaży, samochody vintage i sławne samochody. Oprócz świeżych gablot Gran Turismo Sport ma się również wzbogacić o nowe tory wyścigowe.

Co z recenzjami Gran Turismo Sport? Niestety jak informuje MetaCritic embargo na publikację ocen wyścigów zostanie zniesione dopiero 17 października, o godzinie 9:00. Możliwe jednak, że poczekamy na werdykty jeszcze trochę dłużej, bo recenzenci będą musieli potestować jakość zabawy online (obecnie serwery Gran Turismo Sport są wyłączone).

Tagi: dlc gran turismo Gran Turismo Sport kaz yamauchi

Nie przegap