Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.10.2017 15:23
Street Fighter V. Zobaczcie finały azjatyckiej fazy Capcom Pro Tour i nowego zawodnika! [Aktualizacja]
934V

Street Fighter V. Zobaczcie finały azjatyckiej fazy Capcom Pro Tour i nowego zawodnika! [Aktualizacja]

Capcom mocno promuje konsolowy e-sport zwłaszcza ze swoim największym hitem w postaci Street Fighter V. Dziś miłośnicy bijatyk mogą obejrzeć kolejną fazę Capcom Pro Tour.

Capcom Pro Tour jest największym cyklem turniejowym jeśli chodzi o rynek konsol, który śledzi miliony fanów na całym świecie. Dziś możemy na żywo obejrzeć jedną z ostatnich faz tegorocznego Capcom Pro Tour.

E-sport. Najlepsze gry, które porwały miliony

Azjatycko-oceaniczne finały CPT są teraz decydującym wydarzeniem dla wszystkich graczy z Dalekiego Wschodu, którzy to nie mają środków na długie podróże, a mimo to chcą zakwalifikować się być może do planowanego na grudzień wielkiego Capcom Cup, gdzie odbędzie się ostateczna bitwa o tytuł mistrza serii Pro Tour!

Obecnie na Twitch.tv leci faza TOP 8, z której to wyłoniony zostanie zwycięzca SEA Major 2017. Jeśli jesteście ciekawi jak potoczył się cały turniej, pod wskazanym adresem znajdziecie wszystkie potrzebne tabelki.

Capcom Pro Tour SEA Major 2017 Final

[Aktualizacja]

Capcom zapowiedział dziś również nowego zawodnika, którym jest zmieniający formę ninja Zeku! Bohater dostępny będzie od 24 października.

Street Fighter V: Zeku Reveal Trailer

Tagi:

Nie przegap