SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2017 18:36
Gran Turismo Sport „przekroczyło oczekiwania”. Gra dosłownie błyszczy dzięki wsparciu HDR
4856V

Gran Turismo Sport „przekroczyło oczekiwania”. Gra dosłownie błyszczy dzięki wsparciu HDR

Jeśli mieliście okazję zagrać w Gran Turismo Sport na PlayStation 4 Pro i odpowiednim telewizorze, to na pewno dostrzegliście fantastyczne wykorzystanie funkcji HDR. W sprawie tego elementu postanowili wypowiedzieć się specjaliści z DigitalFoundry, którzy są wprost zachwyceni. 

Redakcje otrzymały już swoje kopie produkcji Gran Turismo Sport, więc pierwsze opinie na temat gry pojawią się na serwisach na początku przyszłego tygodnia. Gracze jednak w tym wypadku mogli wyrobić sobie swoje zdanie na temat propozycji, ponieważ zainteresowani wzięli udział w przedpremierowych testach.

Gran Turismo Sport z przyjemnym materiałem na 20-late serii

To właśnie „czasowe demo” już pokazało jakość pozycji, który choć nie zachwyca w każdym elemencie, to jednak potrafi zauroczyć efektem HDR. Jeśli posiadacie odpowiedni odbiornik, to nawet poniższy materiał stworzony przez Brytyjczyków pokaże Wam świetną pracę wykonaną przez Polyphony Digital.

Japończycy długo pracowali nad wyścigami, ale tytuł pozytywnie zaskakuje – DigitalFoundry wspomina, że zespół odpowiedzialny za serię Gran Turismo zawsze starał się przekraczać granice i tym razem nie jest inaczej.

Gran Turismo Sport świetnie dostosowuje się do odbiorników, potrafi wykorzystać pełną moc HDR-u z każdego telewizora i dobrze działa w każdym wariancie rozgrywki – jak wiadomo GT Sport pozwala skupić się na rozdzielczości (4K przy 30 klatkach na sekundę) lub jakości (1080p przy 60 klatkach).

DigitalFoundry podkreśla, że Gran Turismo Sport to pierwsza produkcja, która tak fenomenalnie wykorzystuje wsparcie HDR, jednak takie przyjemności zobaczą gracze z lepszymi telewizorami.  

Tagi: digital foundry gran turismo sport hdr polyphony digital

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Gran Turismo Sport
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 17.10.2017
  • Nie
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme