Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2017 16:56
Wiedźmin 3: Dziki Gon z problemami na PlayStation 4 Pro. CD Projekt RED pracuje nad aktualizacją
3497V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z problemami na PlayStation 4 Pro. CD Projekt RED pracuje nad aktualizacją

CD Projekt RED wprowadził nową aktualizację do Wiedźmin 3: Dziki Gon, dzięki której gracze mogą poznać przygodę w wyższej rozdzielczości na PlayStation 4 Pro. Niektórzy fani Geralta mają jednak problem, więc twórcy muszą interweniować.

Twórcy growych przygód Wiedźmina długo wstrzymywali się ze wsparciem PlayStation 4 Pro, ale w końcu na konsoli Sony możemy zapoznać się z przygodą w jakości 4K. Tytuł w ubiegłym tygodniu został dokładnie sprawdzony przez specjalistów z Digital Foundry.

Wiedźmin 3 w 4K na PlayStation 4 Pro i PC. Porównanie i test przeprowadzony przez specjalistów

Wielu fanów ma jednak spory problem. Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji Wiedźmin 3: Dziki Gon często się zawiesza, a niedogodności są na tyle męczące, że nie pozwalają graczom zapoznać się z wykreowaną opowieścią.

Twórcy oczywiście wiedzą o niedogodności i już przygotowują kolejny patch, który ma naprawić błąd. W tej sytuacji jeśli należycie do tego nieszczęśliwego grona, to najlepiej wstrzymajcie się z próbami „pokonania” zamrożonego ekranu. Autorzy już pracują nad łatką:

„Zdajemy sobie sprawę z problemów, z którymi borykają się niektórzy użytkownicy po wprowadzeniu łatki dla PlayStation 4 Pro i staramy się jak najszybciej rozwiązać tę niedogodność.”

Spotkaliście się z tym problemem?

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-13-cd-projekt-to-address-the-witcher-3-post-ps4-pro-patch-crashes

Tagi: CD Projekt RED problemy Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap