Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2017 15:57
Crazy Justice ze zmaganiami XOne + PC + Switch. PS4 osamotnione
1153V

Crazy Justice ze zmaganiami XOne + PC + Switch. PS4 osamotnione

Black Riddles Studios zbiera właśnie gotówkę na produkcję typu Battle Royale i autorzy zapowiadają wielką cross-platformową rozgrywkę na trzech platformach. Gra trafi również na PlayStation 4, ale posiadacze tej platformy nie będą mogli cieszyć się ze wspólnego biegania po serwerach.

Crazy Justice to strzelanka przygotowana przez Black Riddles Studios. W grze nie zabraknie kilku wariantów zabawy, jednak najważniejszym elementem tytułu będzie cross-platformowa rozgrywka.

Gwint wspiera Xbox Play Anywhere. Wielkie granie na Xbox One i PC

Twórcy zachęcają do zbiórki na portalu Fig.com dobrze przygotowanymi materiałami, ale dla wielu graczy najważniejsza są „wielkie bitwy na jednym serwerze”.  Crazy Justice zaoferuje wspólną rozgrywkę graczom na Xboksach One, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych. Gra trafi również na PlayStation 4, ale Sony nie zgodziło się na wspólne zmagania.

W Crazy Justice nie zabraknie rozgrywki na podzielonym ekranie do 4 graczy, systemu osłon, zniszczalnego otoczenia, tworzenia bohatera za pomocą specjalnych kart, czy też budowania barykad. Autorzy zapowiadają kampanię fabularną, która przygotuje graczy do sieciowej rozgrywki – historię ukończymy nawet z kumplami w kooperacji.

Pełna wersja Crazy Justice zaoferuje 5 trybów sieciowych z 5 mapami, ale oczywiście zespół zamierza wciąż rozwijać pozycję i zaoferować znacznie większą zawartość po premierze.

Dodatkowe szczegóły na temat tytułu znajdziecie na stronie zbiórki. Aktualnie deweloperzy otrzymali ponad 22 tysiące i potrzebują jeszcze niespełna 8 tysięcy, by mieć pewność, że będą mogli dokończyć prace nad Crazy Justice.

Źródło: https://www.fig.co/campaigns/crazyjustice

Tagi: black riddles studios crazy justice cross-platform

Nie przegap