Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 19:25
Śródziemie: Cień Wojny znacząco ulepszone na Xbox One X! Twórcy prezentują konkrety
2965V

Śródziemie: Cień Wojny znacząco ulepszone na Xbox One X! Twórcy prezentują konkrety

Jeśli zamierzacie grać w Śródziemie: Cień Wojny na Xboksie One X, to możecie liczyć na wyjątkowe atrakcje. Monolith Productions potwierdziło znaczące ulepszenie produkcji, która zaoferuje na nowej platformie dwa tryby rozgrywki.

Śródziemie: Cień Wojny jest dostępne na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych od 10 października. Tytuł zbiera oceny na poziomie 84%. 

Recenzja Śródziemie: Cień Wojny

Monolith Productions już kilka tygodni temu zapowiadało, że zamierza odpowiednio wykorzystać moc Xboksa One X. Twórcy Śródziemie: Cień Wojny współpracowali z Microsoftem, by mieć pewność, że przygoda Taliona będzie wprost błyszczeć na nowej platformie.  

Deweloperzy zaoferują graczom dwa tryby rozgrywki – preferowana rozdzielczość (zwiększono szczegółowość tekstur oraz gra celuje w natywną rozdzielczość 4K) oraz preferowana jakość (m.in. zwiększono szczegółowość tekstur, poprawiono poziom szczegółów, poprawiano jakość cieniowania i światła, poprawiono roślinność, poprawiono cieniowanie powierzchni płaskich).

Na Xboksie One X zawsze zagramy w rozdzielczości 4K (przy odpowiednim telewizorze wybierając jakość otrzymamy dynamiczne skalowanie), ale jednocześnie autorzy zapowiadają, że nawet podczas rozgrywki na odbiornikach 1080p zobaczymy lepszą grę, ponieważ konsola renderuje obraz w 4K i dopiero zmniejsza go do HD – dzięki tej propozycji dostrzeżemy lepsze detale oraz tekstury.

Jeśli inni deweloperzy zaoferują podobne atrakcje, to odnoszę wrażenie, że Microsoft nie będzie musiał specjalnie zachęcać graczy do Xboksa One X. Nowa konsola może okazać się idealnym wyborem dla fanów rozgrywki na najwyższym poziomie.  

Śródziemie Cień Wojny Xbox One X

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap