Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 22:00
Twórcy Titanfall pracują nad „realistyczną grą wojenną” dla wirtualnej rzeczywistości
481V

Twórcy Titanfall pracują nad „realistyczną grą wojenną” dla wirtualnej rzeczywistości

Respawn Entertainment potwierdziło ostatnie plotki. Studio pracuje nad dużym tytułem przeznaczonym dla wirtualnej rzeczywistości. Firma zdradziła wstępną datę premiery oraz platformę.

Twórcy marki Titanfall zdecydowali się na ambitny projekt dla wirtualnej rzeczywistości. Nie martwcie się w tym wypadku o strzelanie do kaczek rodem z ubiegłego wieku, bo autorzy zapowiadają realistyczną wojnę.

Titanfall 2 nie otrzyma już dodatków. Sprzedaż nie do końca zadowala twórców

Respawn Entertainment pracuje nad „Realistic VR War Game”, czyli w prostych słowach – na realistyczną grę wojenną przeznaczoną na wirtualną rzeczywistość. Tytuł nie będzie kolejnym małym projektem tworzony przez 3 osoby z wielkiego zespołu, ponieważ autorzy Titanfall podchodzą do sprawy bardzo poważnie.

Nie jest to jednak przypadek, bo Vince Zampella potwierdził chęć stworzenia naprawdę porządnej gry, która zainteresuje fanów VR z całego świata. Możemy jednocześnie potwierdzić, że nie będzie to Titanfall VR, ponieważ autorzy zdecydowali się nie łączyć tego projektu ze światem wielkich mechów.

Respawn Entertainment współpracuje również z Electronic Arts, jednak nie będzie to również pozycja w uniwersum Gwiezdnych Wojen –  przy tworzeniu pomaga Oculus VR, a tytuł ma trafić na Oculus Rift w 2019 roku. Właśnie z tego powodu możemy celować w nową markę zamówioną przez wspomnianą korporację.

Zampella w trakcie prezentacji zapowiedział, że jego zespół ma przedstawić żołnierza podczas walki w najbardziej dopracowany i realistyczny sposób.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: oculus rift oculus vr Respawn Entertainment vince zampella

Nie przegap