Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 16:09
Ghost z Ghost Recon: Wildlands
1407V

Ghost Recon: Wildlands w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Wypakowana edycja w lepszej cenie

Sony zdecydowało się przecenić boliwijską przygodę. Ghost Recon: Wildlands w specjalnym wydaniu można nabyć na PlayStation Store z 55% zniżką. Jest to dobry moment na kupienie francuskiej produkcji.

Na początku tygodnia Ubisoft przedstawił ostateczne informacje dotyczące trybu PVP w Ghost Recon: Wildlands. Nowa zawartość jest dostępna od tego tygodnia i pozwala graczom walczyć w taktycznych starciach na ośmiu zróżnicowanych mapach.

Ghost Recon: Wildlands za darmo na wszystkich platformach. Twórcy pokazują nowy tryb i zapowiadają rozwój

Francuzi jednocześnie zapowiedzieli darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands, który trwa od dzisiaj do 15 października. Gracze mogą sprawdzać wszystkie elementy gry, a następnie nabyć tytuł w specjalnej cenie.

Sony zdecydowało się wrzucić pozycję do Oferty Tygodnia, więc Ghost Recon: Wildlands Deluxe Edition kupicie przez najbliższy tydzień za 145 zł. Jest to i tak dość wygórowana cena, bo widziałem już tańsze pudełka, ale sympatycy cyfrowej dystrybucji mogą rozważyć taką propozycję.

Specjalne wydanie zawiera:

Zawładnij boliwijską dziczą dzięki Deluxe Pack, który zawiera: 

  • Karabin myśliwski
  • Motor myśliwski
  • 3 emblematy
  • 3 kamuflaże broni
  • 3 przedmioty do personalizacji postaci
  • Dopalacz PD

To bez wątpienia świetny moment na wyruszenie do Boliwii, bo gra wciąż rośnie, dostaje nowe elementy i wygląda coraz to lepiej. Wszystkie szczegóły oferty znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Twitter

Tagi: ghost recon: wildlands promocja Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ubisoft

Nie przegap