Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 18:48
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi z ogromnym spoilerem od firmy IMAX? Reklama potwierdza jedną z teorii
6552V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi z ogromnym spoilerem od firmy IMAX?

Sieć kin IMAX opublikowała zdjęcie reklamy, która wywołała burzę wśród fanów Gwiezdnych Wojen. Grafika potwierdza jedną z teorii i fani obawiają się, że firma przedstawiła największy sekret Ostatni Jedi. Ostrzegam przed spoilerem!

Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, a nawet trudno uwierzyć, by IMAX strzelił takiego samobója, ale jeśli macie alergię na niepożądane informacje – nie patrzcie na poniższą grafikę. Informacja obiegła już Sieć, więc pewnie prędzej, czy później traficie na wizualizacje, jednak na pewno warto bronić się przed takimi treściami.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Fantastyczny zwiastun przygotowuje na wielką opowieść!

IMAX opublikował poniższą prezentację reklamy, którą pewnie zobaczymy w największych kinach. Pomysł świetny, ale nie trzeba być wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, by dostrzec pewien problem… Firma prezentuje Jasną i Ciemną Stronę Mocy, jednak w obu miejscach znajduje się Luke Skywalker.

Trudno uwierzyć, by IMAX opublikował tę grafikę bez wcześniejszego uzgodnienia z Lucasfilm, ale właśnie może na tym polega cała zabawa? Od dawna pojawiają się plotki, według których Luke ma przejść na Ciemna Stronę, a nawet sam Mark Hamill wspominał o tym pomyśle – aktor miał rozmawiać o takiej koncepcji z reżyserami.  

Są to aktualnie tylko i wyłącznie spekulacje, ale fani Gwiezdnych Wojen są zawiedzeni postawą kina, która nie komentuje dziesiątek pytań związanych z tą publikacją. Nie możemy również oczekiwać jakiegokolwiek oświadczenia ze strony wytwórni.  

Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi spoiler

Źródło: Twitter

Tagi: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi IMAX spoiler