Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 21:00
Serial Cleaner zmierza na Nintendo Switch. Znamy cenę i wstępną datę premiery
695V

Serial Cleaner zmierza na Nintendo Switch. Znamy cenę i wstępną datę premiery

Kolejna rodzima perełka zadebiutuje na konsoli Nintendo. iFun4all potwierdziło przygotowanie następnej wersji Serial Cleaner. Deweloperzy potwierdzili wstępne informacje dotyczące edycji na Nintendo Switch.

Nintendo Switch radzi sobie wprost fenomenalnie. Nowa platforma Japończyków wciąż cieszy się sporą popularnością, więc deweloperzy coraz to chętniej wrzucają na urządzenie swoje gry. Polacy również dostrzegają potencjał platformy.

Serial Cleaner - recenzja gry

iFun4All potwierdziło zawarcie aneksu do umowy z wydawcą Curve Digital, na mocy której Serial Cleaner zadebiutuje na Nintendo Switchu. Aktualnie tytuł trafił wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

"Razem z wydawcą, znamy potencjał 'Serial Cleanera' i doskonale wiemy, że możliwości sprzedaży, a co z tym związane rentowność tytułu nie kończy się na trzech, uznawanych dotychczas za główne, platformach. Stąd decyzja o wejściu z 'Serial Cleanerem' na najchętniej obecnie kupowaną konsolę. Zdecydowana większość przychodów ze sprzedaży gry na Switchu trafi do spółki już od dnia premiery"

Powyższe słowa przedstawił prezes Michał Mielcarek, który podkreśla świetną dyspozycję Nintendo Switcha określając urządzenie „najchętniej obecnie kupowaną konsolą”. Serial Cleaner trafi na sprzęt Japończyków jeszcze w tym roku.

Zainteresowani gracze powinni przygotować około 64 zł. Trudno nie odnieść wrażenia, że tytuł został niemal uszyty dla Nintendo Switcha, ponieważ czyszczenie miejsc zbrodni to idealna zabawa na szybkie sesje… Przykładowo przed samym snem, na dłuższej przerwie w pracy/szkole lub podczas posiedzenia na wysokim szczeblu.

Źródło: https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/ifun4all-premiera-serial-cleaner-na,211,0,2375635.html

Tagi:

Nie przegap