Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 14:01
The Evil Within 2. Przerażająca opowieść na długiej rozgrywce
1005V

The Evil Within 2. Przerażająca opowieść na długiej rozgrywce

W piątek 13 odbędzie się światowa premiera The Evil Within 2. Jeśli chcecie się przekonać, czy warto zapoznać się z produkcją Tango Gameworks, to możecie spojrzeć na długi fragment prezentujący sam początek przygody.

Wielka premiera The Evil Within odbyła się w 2014 roku. Tytuł borykał się z małymi problemami na premierze, więc zgarnął oceny na poziomie 68-79%, ale mimo to był chwalony wśród fanów gatunku. Gra potrafiła mocno przerazić, a kontynuacja powinna podkręcić wrażenia.

Recenzja The Evil Within 2

Ukończenie pierwszej przygody zajmowało około szesnaście godzin, więc dwie pierwsze godziny nie powinny zepsuć nikomu całej przyjemności z rozgrywki. Oczywiście wpadniecie tutaj na kilka spoilerów, jednak tytuł w najbliższym czasie prawdopodobnie nie otrzyma wersji demonstracyjnej, więc jest to jedyna opcja, by przekonać się, czy warto sięgnąć po The Evil Within 2.

Zachęcam do zerknięcie na kilka fragmentów z rozgrywki – to powinno pokazać wizję deweloperów… Choć w sumie, czy akurat ten tytuł trzeba komuś specjalnie przedstawiać? Przez ostatnie tygodnie mogliśmy spojrzeć na sporo urywków z przygody.

Deweloperzy obiecują mocną historię z wieloma niepokojącymi momentami. Poziom trudności został podobno podkręcony, ponieważ Japończycy tym razem postanowili bardziej zaakcentować elementy survivalu.  

Pierwsze opinie na temat The Evil Within 2 powinny pojawić się w weekend lub na początku przyszłego tygodnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda gameplay Tango Gameworks The Evil Within 2

Nie przegap