Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 13:31
Assassin’s Creed: Origins otrzyma bezpłatne DLC. Szykujcie się na hardcorowe spotkania z bogami
866V

Assassin’s Creed: Origins otrzyma bezpłatne DLC. Szykujcie się na hardcorowe spotkania z bogami

Ubisoft zdradził popremierowe plany związane z Assassin’s Creed: Origins. Firma zamierza wydać serię bezpłatnych rozszerzeń, które sprawią, że gracze spędzą kolejne tygodnie w Egipcie. Poznajcie szczegóły.

Pod koniec miesiąca rozpoczniemy przygodę w Egipcie. Ubisoft postanowił zachęcić do tytułu kolejnymi przyjemnościami i zapowiedział serię bezpłatnych rozszerzeń. DLC będą trafiać do gry przez następne tygodnie.

Recenzja Assassin's Creed: Origins

Ubisoft chce mieć pewność, że każdy gracz będzie doskonale przygotowany na nową przygodę w Egipcie. Firma przez kilka miesięcy prezentowała kolejne fragmenty rozgrywki, a dzisiaj poznaliśmy szczegóły dotyczące przyszłych dodatków.

Po premierze deweloperzy pozwolą graczom korzystać z rozbudowanego Trybu Zdjęć, a jednocześnie każdego dnia na serwerach będą pojawiać się nowe zadania („Nomad’s Bazaar”), które pozwolą graczom zbierać ciekawe nagrody.

Do gry regularnie zawitają „hardcorowe wyzwania”, w których zawodnicy zmierzą się z kolejnymi bogami. „Trials of the Gods” będzie ciekawą opcją dla wytrwałych fanów i miłośników ostrej walki.

Twórcy jednocześnie pozwolą zainteresowanym zwiedzać Egipt – o „Discovery Tour” pisałem na portalu kilka dni wcześniej – a w dodatku bez dodatkowych opłat pobierze my Horde Mode.

Źródło: http://wccftech.com/assassins-creed-origins-free-content/

Tagi:

Nie przegap